VS-15ERH02HM3/I
Numărul produsului DigiKey
112-VS-15ERH02HM3/ITR-ND - Bandă și mosor (TR)
112-VS-15ERH02HM3/ICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
112-VS-15ERH02HM3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
VS-15ERH02HM3/I
Descriere
RECTIFIER, FRED, 15A, 200V, HYPE
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 200 V 15A Montare pe suprafață, Flanc umectabil DFN6546A
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
28 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 µA @ 200 V
Serie
Capacitanță la Vr, F
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Tehnologie
Tip montare
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
200 V
Pachet/cutie
Curent - Mediu rectificat (Io)
15A
Pachet dispozitiv furnizor
DFN6546A
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.1 V @ 15 A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 175°C
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)