VS-15ERH02HM3/I | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | VS-15ERH02HM3/I |
Descriere | RECTIFIER, FRED, 15A, 200V, HYPE |
Termen de livrare standard al producătorului | 13 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Diodă 200 V 15A Montare pe suprafață, Flanc umectabil DFN6546A |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Timp recuperare inversă (trr) 28 ns |
Prod. | Curent - Scurgere inversă la Vr 1 µA @ 200 V |
Serie | Capacitanță la Vr, F – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Grad Automobile |
Stare piesă Activ | Calificare AEC-Q101 |
Tehnologie | Tip montare |
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max) 200 V | Pachet/cutie |
Curent - Mediu rectificat (Io) 15A | Pachet dispozitiv furnizor DFN6546A |
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If 1.1 V @ 15 A | Temperatură de funcționare - Joncțiune -55°C – 175°C |
Viteză Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io) |