SMP3V3-M3/84A
Numărul produsului DigiKey
SMP3V3-M3/84AGITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMP3V3-M3/84AGICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMP3V3-M3/84AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMP3V3-M3/84A
Descriere
TVS DIODE 3.3VWM 7.3VC DO220AA
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
7,3V Clemă 54,8A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-220AA (SMP)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMP3V3-M3/84A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
54,8A
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
3,3V
Pachet/cutie
DO-220AA
Tensiune - Străpungere (Min)
4,1V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
7,3V