SMCJ30CA-E3/9AT | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SMCJ30CA-E3/9AT |
Descriere | TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB |
Termen de livrare standard al producătorului | 14 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 48,4V Clemă 31A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMCJ) |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 31A |
Prod. | Putere - Impuls maxim 1500W (1,5kW) |
Tip Zener | Temperatură de funcționare -55°C – 150°C (TJ) |
Canale bidirecționale 1 | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 30V | Pachet/cutie DO-214AB, SMC |
Tensiune - Străpungere (Min) 33,3V | Pachet dispozitiv furnizor |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 48,4V | Număr produs de bază |