SMCJ30CA-E3/9AT
Numărul produsului DigiKey
SMCJ30CA-E3/9ATGITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMCJ30CA-E3/9ATGICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMCJ30CA-E3/9ATGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMCJ30CA-E3/9AT
Descriere
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
48,4V Clemă 31A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMCJ)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
31A
Prod.
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
30V
Tensiune - Străpungere (Min)
33,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
48,4V