SMCJ22A-E3/57T
Numărul produsului DigiKey
SMCJ22A-E3/57TGITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMCJ22A-E3/57TGICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
SMCJ22A-E3/57T
Descriere
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
35,5V Clemă 42,3A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMCJ)
Modele EDA/CAD
SMCJ22A-E3/57T Modele
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
42,3A
Prod.
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
22V
Tensiune - Străpungere (Min)
24,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
35,5V