SMCJ120A-E3/57T
Numărul produsului DigiKey
SMCJ120A-E3/57TGITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMCJ120A-E3/57TGICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMCJ120A-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMCJ120A-E3/57T
Descriere
TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
193V Clemă 7,8A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMCJ)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
7,8A
Prod.
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
120V
Pachet/cutie
DO-214AB, SMC
Tensiune - Străpungere (Min)
133V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
193V