SMBJ3V3-E3/52 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SMBJ3V3-E3/52 |
Descriere | TVS DIODE 3.3VWM 10.3V DO214AA |
Termen de livrare standard al producătorului | 10 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 10,3V Clemă 200A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | SMBJ3V3-E3/52 Modele |
Categorie | Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 200A (8/20µs) |
Prod. | Putere - Impuls maxim 600W |
Serie | Protecție linie electrică Nu |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Aplicații De uz universal |
Stare piesă Activ | Capacitanță la frecvență 5200pF la 1MHz |
Tip Zener | Temperatură de funcționare -65°C – 175°C (TJ) |
Canale unidirecționale 1 | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 3,3V | Pachet/cutie DO-214AA, SMB |
Tensiune - Străpungere (Min) 4,1V | Pachet dispozitiv furnizor |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 10,3V | Număr produs de bază |