SMBJ30CD-M3/I | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SMBJ30CD-M3/I |
Descriere | TVS DIODE 30VWM 47.7VC DO214AA |
Termen de livrare standard al producătorului | 10 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 47,7V Clemă 12,6A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ) |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 12,6A |
Prod. | Putere - Impuls maxim 600W |
Tip Zener | Temperatură de funcționare -55°C – 150°C (TJ) |
Canale bidirecționale 1 | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 30V | Pachet/cutie DO-214AA, SMB |
Tensiune - Străpungere (Min) 33,8V | Pachet dispozitiv furnizor |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 47,7V | Număr produs de bază |