SMBJ30A-E3/52
Numărul produsului DigiKey
SMBJ30A-E3/52GITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMBJ30A-E3/52GICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMBJ30A-E3/52GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ30A-E3/52
Descriere
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
48,4V Clemă 12,4A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
12,4A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
30V
Pachet/cutie
DO-214AA, SMB
Tensiune - Străpungere (Min)
33,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
48,4V