SMBJ18CA-E3/5B
Numărul produsului DigiKey
SMBJ18CA-E3/5BGITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMBJ18CA-E3/5BGICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMBJ18CA-E3/5BGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ18CA-E3/5B
Descriere
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
29,2V Clemă 20,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMBJ18CA-E3/5B Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
20,5A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
18V
Tensiune - Străpungere (Min)
20V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
29,2V