SMBJ15A-E3/52
Numărul produsului DigiKey
SMBJ15A-E3/52GITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMBJ15A-E3/52GICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMBJ15A-E3/52GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ15A-E3/52
Descriere
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24,4V Clemă 24,6A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
24,6A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
15V
Tensiune - Străpungere (Min)
16,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
24,4V