SMBJ14A-M3/52
Numărul produsului DigiKey
112-SMBJ14A-M3/52TR-ND - Bandă și mosor (TR)
112-SMBJ14A-M3/52CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
112-SMBJ14A-M3/52DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ14A-M3/52
Descriere
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
23,2V Clemă 25,9A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
25,9A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
14V
Tensiune - Străpungere (Min)
15,5V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
23,2V