SMBJ12A-M3/5B
Numărul produsului DigiKey
112-SMBJ12A-M3/5BTR-ND - Bandă și mosor (TR)
112-SMBJ12A-M3/5BCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
112-SMBJ12A-M3/5BDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ12A-M3/5B
Descriere
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
19,9V Clemă 30,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
30,2A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
12V
Tensiune - Străpungere (Min)
13,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
19,9V