SMBJ12A-E3/5B
Numărul produsului DigiKey
SMBJ12A-E3/5BGITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMBJ12A-E3/5BGICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMBJ12A-E3/5BGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ12A-E3/5B
Descriere
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
19,9V Clemă 30,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
30,2A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
12V
Pachet/cutie
DO-214AA, SMB
Tensiune - Străpungere (Min)
13,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
19,9V