SMB8J18CA-E3/52
Numărul produsului DigiKey
112-SMB8J18CA-E3/52TR-ND - Bandă și mosor (TR)
112-SMB8J18CA-E3/52CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
112-SMB8J18CA-E3/52DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMB8J18CA-E3/52
Descriere
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
29,2V Clemă 27,4A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMB)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMB8J18CA-E3/52 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Impuls maxim
800W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale bidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
18V
Tensiune - Străpungere (Min)
20V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
29,2V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
27,4A