SMB10J15A-E3/52
Numărul produsului DigiKey
SMB10J15A-E3/52GITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMB10J15A-E3/52GICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMB10J15A-E3/52GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMB10J15A-E3/52
Descriere
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24,4V Clemă 41A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMB)
Categorie
Putere - Impuls maxim
1000W (1kW)
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale unidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
15V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
16,7V
Pachet/cutie
DO-214AA, SMB
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
24,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
41A