SMAJ51A-E3/61 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SMAJ51A-E3/61 |
Descriere | TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AC |
Termen de livrare standard al producătorului | 20 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 82,4V Clemă 4,9A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA) |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 4,9A |
Prod. | Putere - Impuls maxim 400W |
Serie | Protecție linie electrică Nu |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Aplicații De uz universal |
Stare piesă Activ | Capacitanță la frecvență – |
Tip Zener | Temperatură de funcționare -55°C – 150°C (TJ) |
Canale unidirecționale 1 | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 51V | Pachet/cutie DO-214AC, SMA |
Tensiune - Străpungere (Min) 56,7V | Pachet dispozitiv furnizor |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 82,4V | Număr produs de bază |