Imaginea pentru SMAJ48A-E3/61 nu este disponibilă
SMAJ48A-E3/61
Numărul produsului DigiKey
SMAJ48A-E3/61GITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMAJ48A-E3/61GICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMAJ48A-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ48A-E3/61
Descriere
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
77,4V Clemă 5,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
5,2A
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Serie
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
48V
Tensiune - Străpungere (Min)
53,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
77,4V