Imaginea pentru SMAJ30A-E3/61 nu este disponibilă
SMAJ30A-E3/61
Numărul produsului DigiKey
SMAJ30A-E3/61GITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMAJ30A-E3/61GICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMAJ30A-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ30A-E3/61
Descriere
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
48,4V Clemă 8,3A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMAJ30A-E3/61 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
8,3A
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
30V
Tensiune - Străpungere (Min)
33,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
48,4V