Imaginea pentru SMAJ16A-E3/61 nu este disponibilă
SMAJ16A-E3/61
Numărul produsului DigiKey
SMAJ16A-E3/61GITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMAJ16A-E3/61GICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMAJ16A-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ16A-E3/61
Descriere
TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
26V Clemă 15,4A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMAJ16A-E3/61 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
15,4A
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
16V
Pachet/cutie
DO-214AC, SMA
Tensiune - Străpungere (Min)
17,8V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
26V