Imaginea pentru SMAJ14CA-E3/61 nu este disponibilă
SMAJ14CA-E3/61
Numărul produsului DigiKey
SMAJ14CA-E3/61GITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMAJ14CA-E3/61GICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMAJ14CA-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ14CA-E3/61
Descriere
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
23,2V Clemă 17,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
17,2A
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
14V
Tensiune - Străpungere (Min)
15,6V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
23,2V