Imaginea pentru SMA6J28A-E3/61 nu este disponibilă
SMA6J28A-E3/61
Numărul produsului DigiKey
112-SMA6J28A-E3/61TR-ND - Bandă și mosor (TR)
112-SMA6J28A-E3/61CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
112-SMA6J28A-E3/61DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMA6J28A-E3/61
Descriere
TVS DIODE 28VWM 51.6VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
51,6V Clemă 13,6A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale unidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
28V
Tensiune - Străpungere (Min)
31,1V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
51,6V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
13,6A