Imaginea pentru SMA6J10A-E3/5A nu este disponibilă
SMA6J10A-E3/5A
Numărul produsului DigiKey
112-SMA6J10A-E3/5ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
112-SMA6J10A-E3/5ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
112-SMA6J10A-E3/5ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMA6J10A-E3/5A
Descriere
TVS DIODE 10VWM 19.6VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
19,6V Clemă 38,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale unidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
10V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
11,1V
Pachet/cutie
DO-214AC, SMA
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
19,6V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
38,2A