Imaginea pentru SMA5J18A-E3/61 nu este disponibilă
SMA5J18A-E3/61
Numărul produsului DigiKey
SMA5J18A-E3/61GITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMA5J18A-E3/61GICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMA5J18A-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMA5J18A-E3/61
Descriere
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AC
Descriere detaliată
29,2V Clemă 17,1A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
17,1A
Prod.
Putere - Impuls maxim
500W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
18V
Tensiune - Străpungere (Min)
20V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
29,2V