SM15T33CA-E3/9AT
Numărul produsului DigiKey
112-SM15T33CA-E3/9ATTR-ND - Bandă și mosor (TR)
112-SM15T33CA-E3/9ATCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
112-SM15T33CA-E3/9ATDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SM15T33CA-E3/9AT
Descriere
TVS DIODE 28.2VWM 45.7V DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
45,7V Clemă 33A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMCJ)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
33A
Prod.
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Aplicații
De uz universal
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
28,2V
Tensiune - Străpungere (Min)
31,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
45,7V