SM15T27A-E3/57T
Numărul produsului DigiKey
SM15T27A-E3/57TGITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SM15T27A-E3/57TGICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SM15T27A-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SM15T27A-E3/57T
Descriere
TVS DIODE 23.1VWM 37.5V DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
37,5V Clemă 40A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMCJ)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
40A
Prod.
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Aplicații
De uz universal
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
23,1V
Tensiune - Străpungere (Min)
25,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
37,5V