SE20DLG-M3/I
Numărul produsului DigiKey
112-SE20DLG-M3/ITR-ND - Bandă și mosor (TR)
112-SE20DLG-M3/ICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
112-SE20DLG-M3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SE20DLG-M3/I
Descriere
DIODE STANDARD 400V 3.9A TO263AC
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 400 V 3,9A Montare pe suprafață TO-263AC (SMPD)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
330 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
5 µA @ 400 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
160pF la 4V, 1MHz
Stare piesă
Activ
Grad
Automobile
Tehnologie
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
400 V
Tip montare
Curent - Mediu rectificat (Io)
3,9A
Pachet/cutie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1 V @ 20 A
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263AC (SMPD)
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 175°C