MBRB10100-E3/8W
Numărul produsului DigiKey
MBRB10100-E3/8WGITR-ND - Bandă și mosor (TR)
MBRB10100-E3/8WGICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MBRB10100-E3/8WGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MBRB10100-E3/8W
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO263AB
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 10A Montare pe suprafață TO-263AB (D2PAK)
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 µA @ 100 V
Serie
Capacitanță la Vr, F
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263AB (D2PAK)
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-65°C – 150°C
Curent - Mediu rectificat (Io)
10A
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
800 mV @ 10 A