GSD2004WS-HE3-08
Numărul produsului DigiKey
GSD2004WS-HE3-08GITR-ND - Bandă și mosor (TR)
GSD2004WS-HE3-08GICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
GSD2004WS-HE3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GSD2004WS-HE3-08
Descriere
DIODE STANDARD 240V 225MA SOD323
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 240 V 250mA Montare pe suprafață SOD-323
Modele EDA/CAD
GSD2004WS-HE3-08 Modele
Atributele produsului
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 240 V
Prod.
Capacitanță la Vr, F
5pF la 0V, 1MHz
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Inactual
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
240 V
Pachet/cutie
Curent - Mediu rectificat (Io)
250mA
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-323
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1 V @ 100 mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)