BZX884B4V7L-G3-08 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | BZX884B4V7L-G3-08 |
Descriere | DIODE ZENER 4.7V 300MW DFN1006 |
Termen de livrare standard al producătorului | 74 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Diodă Zener 4.7 V 300 mW ±2% Montare pe suprafață DFN1006-2A |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Impedanță (Max) (Zzt) 80 Ohms |
Prod. | Curent - Scurgere inversă la Vr 3 µA @ 1 V |
Serie | Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If 900 mV @ 10 mA |
Stare piesă Activ | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) | Pachet/cutie |
Toleranță ±2% | Pachet dispozitiv furnizor DFN1006-2A |
Putere - Max 300 mW |