BZX884B4V7L-G3-08 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
În stoc: 0
Fișă de date
Diodă Zener 4.7 V 300 mW ±2% Montare pe suprafață DFN1006-2A
BZX884L_Series_Bottom
BZX884B4V7L-G3-08
Numărul produsului DigiKey
112-BZX884B4V7L-G3-08TR-ND - Bandă și mosor (TR)
112-BZX884B4V7L-G3-08CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
112-BZX884B4V7L-G3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX884B4V7L-G3-08
Descriere
DIODE ZENER 4.7V 300MW DFN1006
Termen de livrare standard al producătorului
74 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Impedanță (Max) (Zzt)
80 Ohms
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
3 µA @ 1 V
Serie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Stare piesă
Activ
Toleranță
±2%
Pachet dispozitiv furnizor
DFN1006-2A
Putere - Max
300 mW