BZX884B47L-HG3-08 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
În stoc: 0
Fișă de date
Diodă Zener 47 V 300 mW ±2% Montare pe suprafață DFN1006-2A
BZX884L_Series_Bottom
BZX884B47L-HG3-08
Numărul produsului DigiKey
112-BZX884B47L-HG3-08TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX884B47L-HG3-08
Descriere
DIODE ZENER 47V 300MW DFN1006-2A
Termen de livrare standard al producătorului
74 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 nA @ 32.9 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Serie
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±2%
Pachet/cutie
Putere - Max
300 mW
Pachet dispozitiv furnizor
DFN1006-2A
Impedanță (Max) (Zzt)
170 Ohms