BZX84C24-G3-18
Numărul produsului DigiKey
112-BZX84C24-G3-18TR-ND - Bandă și mosor (TR)
112-BZX84C24-G3-18CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
112-BZX84C24-G3-18DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX84C24-G3-18
Descriere
DIODE ZENER 24V 300MW SOT23-3
Termen de livrare standard al producătorului
41 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 24 V 300 mW ±5% Montare pe suprafață SOT-23-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BZX84C24-G3-18 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Impedanță (Max) (Zzt)
70 Ohms
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 nA @ 16.8 V
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Montare pe suprafață
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3
Toleranță
±5%
Număr produs de bază
Putere - Max
300 mW