BZX584C9V1-G3-08
Numărul produsului DigiKey
112-BZX584C9V1-G3-08TR-ND - Bandă și mosor (TR)
112-BZX584C9V1-G3-08CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
112-BZX584C9V1-G3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX584C9V1-G3-08
Descriere
DIODE ZENER 9.1V 200MW SOD523
Termen de livrare standard al producătorului
36 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 9.1 V 200 mW ±5% Montare pe suprafață SOD-523
Categorie
Impedanță (Max) (Zzt)
6 Ohms
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
500 nA @ 6 V
Serie
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Stare piesă
Activ
Toleranță
±5%
Număr produs de bază
Putere - Max
200 mW