BZX584C15-G3-08 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
În stoc: 7.388
Fișă de date
Diodă Zener 15 V 200 mW ±5% Montare pe suprafață SOD-523
BZX584C15-G3-08
Numărul produsului DigiKey
112-BZX584C15-G3-08TR-ND - Bandă și mosor (TR)
112-BZX584C15-G3-08CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
112-BZX584C15-G3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX584C15-G3-08
Descriere
DIODE ZENER 15V 200MW SOD523
Termen de livrare standard al producătorului
36 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Impedanță (Max) (Zzt)
10 Ohms
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 8 V
Serie
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Montare pe suprafață
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-523
Toleranță
±5%
Număr produs de bază
Putere - Max
200 mW