BZX55B3V9-TR
Numărul produsului DigiKey
112-BZX55B3V9-TR-ND - Bandă și mosor (TR)
112-BZX55B3V9-TRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX55B3V9-TR
Descriere
DIODE ZENER 3.9V 500MW DO204AH
Descriere detaliată
Diodă Zener 3.9 V 500 mW ±2% Orificiu străpuns DO-204AH (DO-35)
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
2 µA @ 1 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.5 V @ 200 mA
Serie
Temperatură de funcționare
-65°C – 175°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Toleranță
±2%
Pachet/cutie
Putere - Max
500 mW
Impedanță (Max) (Zzt)
90 Ohms