BZX55B33-TR
Numărul produsului DigiKey
BZX55B33-TRGITR-ND - Bandă și mosor (TR)
BZX55B33-TRGICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX55B33-TR
Descriere
DIODE ZENER 33V 500MW DO204AH
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 33 V 500 mW ±2% Orificiu străpuns DO-204AH (DO-35)
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 24 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.5 V @ 200 mA
Serie
Temperatură de funcționare
-65°C – 175°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Tip montare
Orificiu străpuns
Toleranță
±2%
Pachet/cutie
Putere - Max
500 mW
Pachet dispozitiv furnizor
DO-204AH (DO-35)
Impedanță (Max) (Zzt)
80 Ohms