BZX55B33-TR | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | BZX55B33-TR |
Descriere | DIODE ZENER 33V 500MW DO204AH |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Diodă Zener 33 V 500 mW ±2% Orificiu străpuns DO-204AH (DO-35) |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Curent - Scurgere inversă la Vr 100 nA @ 24 V |
Prod. | Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If 1.5 V @ 200 mA |
Serie | Temperatură de funcționare -65°C – 175°C |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) | Grad Automobile |
Stare piesă Activ | Calificare AEC-Q101 |
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) | Tip montare Orificiu străpuns |
Toleranță ±2% | Pachet/cutie |
Putere - Max 500 mW | Pachet dispozitiv furnizor DO-204AH (DO-35) |
Impedanță (Max) (Zzt) 80 Ohms | Număr produs de bază |