BZX384B10-E3-08
Numărul produsului DigiKey
BZX384B10-E3-08GITR-ND - Bandă și mosor (TR)
BZX384B10-E3-08GICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BZX384B10-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX384B10-E3-08
Descriere
DIODE ZENER 10V 200MW SOD323
Termen de livrare standard al producătorului
99 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 10 V 200 mW ±2% Montare pe suprafață SOD-323
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
200 nA @ 7 V
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Toleranță
±2%
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-323
Putere - Max
200 mW
Număr produs de bază
Impedanță (Max) (Zzt)
20 Ohms