Imaginea pentru BZG05C10-M3-08 nu este disponibilă
BZG05C10-M3-08
Numărul produsului DigiKey
BZG05C10-M3-08GITR-ND - Bandă și mosor (TR)
BZG05C10-M3-08GICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BZG05C10-M3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZG05C10-M3-08
Descriere
DIODE ZENER 10V 1.25W DO214AC
Descriere detaliată
Diodă Zener 10 V 1.25 W ±6% Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Modele EDA/CAD
BZG05C10-M3-08 Modele
Impedanță (Max) (Zzt)
7 Ohms
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
500 nA @ 7 V
Serie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.2 V @ 200 mA
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Toleranță
±6%
Putere - Max
1.25 W