BZD27B51P-M3-08 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | BZD27B51P-M3-08 |
Descriere | DIODE ZENER 51V 800MW DO219AB |
Termen de livrare standard al producătorului | 20 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Diodă Zener 51 V 800 mW – Montare pe suprafață DO-219AB (SMF) |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Impedanță (Max) (Zzt) 60 Ohms |
Prod. | Curent - Scurgere inversă la Vr 1 µA @ 39 V |
Serie | Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If 1.2 V @ 200 mA |
Putere - Max 800 mW | Număr produs de bază |