BZD27B150P-M3-08
Numărul produsului DigiKey
BZD27B150P-M3-08GITR-ND - Bandă și mosor (TR)
BZD27B150P-M3-08GICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
BZD27B150P-M3-08
Descriere
DIODE ZENER 150V 800MW DO219AB
Descriere detaliată
Diodă Zener 150 V 800 mW – Montare pe suprafață DO-219AB (SMF)
Categorie
Impedanță (Max) (Zzt)
300 Ohms
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 µA @ 110 V
Serie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.2 V @ 200 mA
Temperatură de funcționare
-65°C – 175°C
Putere - Max
800 mW