BZD27B120P-M3-08
Numărul produsului DigiKey
BZD27B120P-M3-08GITR-ND - Bandă și mosor (TR)
BZD27B120P-M3-08GICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BZD27B120P-M3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZD27B120P-M3-08
Descriere
DIODE ZENER 120V 800MW DO219AB
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 120 V 800 mW – Montare pe suprafață DO-219AB (SMF)
Categorie
Impedanță (Max) (Zzt)
250 Ohms
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 µA @ 91 V
Serie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.2 V @ 200 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-65°C – 175°C
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Pachet/cutie
Toleranță
Pachet dispozitiv furnizor
DO-219AB (SMF)
Putere - Max
800 mW