1.5SMC30A-E3/57T
Numărul produsului DigiKey
1.5SMC30A-E3/57TGITR-ND - Bandă și mosor (TR)
1.5SMC30A-E3/57TGICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1.5SMC30A-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5SMC30A-E3/57T
Descriere
TVS DIODE 25.6VWM 41.4V DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
41,4V Clemă 36,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMCJ)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
36,2A
Prod.
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Serie
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
25,6V
Tensiune - Străpungere (Min)
28,5V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
41,4V