1.5SMC200A-E3/57T | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 1.5SMC200A-E3/57T |
Descriere | TVS DIODE 171VWM 274VC DO214AB |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 274V Clemă 5,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMCJ) |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 5,5A |
Prod. | Putere - Impuls maxim 1500W (1,5kW) |
Serie | Protecție linie electrică Nu |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Aplicații De uz universal |
Stare piesă Activ | Capacitanță la frecvență – |
Tip Zener | Temperatură de funcționare -65°C – 150°C (TJ) |
Canale unidirecționale 1 | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 171V | Pachet/cutie DO-214AB, SMC |
Tensiune - Străpungere (Min) 190V | Pachet dispozitiv furnizor |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 274V | Număr produs de bază |