1.5SMC150CA-E3/9AT
Numărul produsului DigiKey
112-1.5SMC150CA-E3/9ATTR-ND - Bandă și mosor (TR)
112-1.5SMC150CA-E3/9ATCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
112-1.5SMC150CA-E3/9ATDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5SMC150CA-E3/9AT
Descriere
TVS DIODE 128VWM 207VC DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
207V Clemă 7,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMCJ)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
7,2A
Prod.
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
128V
Pachet/cutie
DO-214AB, SMC
Tensiune - Străpungere (Min)
143V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
207V