1.5KE160A-E3/54
Numărul produsului DigiKey
1.5KE160A-E3/54GITR-ND - Bandă și mosor (TR)
1.5KE160A-E3/54GICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5KE160A-E3/54
Descriere
TVS DIODE 136VWM 219VC 1.5KE
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
219V Clemă 6,8A Diodă TVS Ipp Orificiu străpuns 1,5KE
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
6,8A
Prod.
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
136V
Tensiune - Străpungere (Min)
152V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
219V