1.5KE15A-E3/54
Numărul produsului DigiKey
1.5KE15A-E3/54GITR-ND - Bandă și mosor (TR)
1.5KE15A-E3/54GICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5KE15A-E3/54
Descriere
TVS DIODE 12.8VWM 21.2VC 1.5KE
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
21,2V Clemă 70,8A Diodă TVS Ipp Orificiu străpuns 1,5KE
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
1.5KE15A-E3/54 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
70,8A
Prod.
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
12,8V
Pachet/cutie
DO-201AA, DO-27, Axial
Tensiune - Străpungere (Min)
14,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
21,2V