1.5KE13A-E3/54
Numărul produsului DigiKey
1.5KE13A-E3/54GITR-ND - Bandă și mosor (TR)
1.5KE13A-E3/54GICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5KE13A-E3/54
Descriere
TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC 1.5KE
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
18,2V Clemă 82,4A Diodă TVS Ipp Orificiu străpuns 1,5KE
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
1.5KE13A-E3/54 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
82,4A
Prod.
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
11,1V
Tensiune - Străpungere (Min)
12,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
18,2V